Mě je to jedno, já se nebudu rozčilovat. Ať si každý myslí co chce, já mu nutit nic nebudu. Ale raději si budu nechávat všechny věci, na které příjdu ohledně chipsetů,PLL,děliček pro sebe nebo pro okruh lidí, kteří tomu rozumí.
Opravdu mě nebaví někomu vysvětlovat něco, když si bude pořád tvrdit tu svou a pořádně to nepodloží argumenty.
Neříkám, že Nforce2 není v hrách a při synchroní sběrnici dobrá, to ne, ale chtěl jsem poukázat na přednosti a chyby každého chipsetu.
Já viděl nastavení několika desek s Nforce2 chipsetu a porovnal jsem to s datasheetem a nedělejte si iluze o tom, jak je NForce2 skvělý chipset.