Citace Původně odeslal daggy Zobrazit příspěvek
Ja som tie prikazy pisal do prikazoveho riadku Total Commandera, ale mozes aj do Windowsackeho prikazoveho riadku. Samo sebou ze tam zadaj potom WindowsXP-KB835935-SP2-CSY.exe. Kedze mas cesku verziu ako predpokladam, tak musis mat aj inu menovku, predpokladam ze to bude takto: WXPOEM_CSY, ale skus si to najprv overit na Tvojom origo CDcku. Ja mam totiz EN, doinstalovavam si potom prilozeny Sk interface, takze u mna ten navod funguje...
Sorry,ze se tak hloupe ptam,ale jak zjistim tu jmenovku ?
Jeste dalsi otazka v tom prikazu je i toto -U - ...je to presne ? nebo to ma byt takhle : - U - nebo -U- ? Diky