byt tebou tak bych určitě bych chtěl tu 1.1...
jinak k tomu biosu...podobny problem byl i u KR7A....jak se nastavili paměti na nestabilni stav a chtěl pak človět uložit, comp se kousnul a po resetu se jen točili větráčky. 2x sem tak flashoval u kamoše na ECSku...zajimave že ten bios co z toho vysal byl až na několik věci shodny s originalem, ale přesto to nenajelo....každopadně od te doby sem použival jen clear cmos. U KX7 tento problem už není.





Odpověď s citací