Tak jsem všechny ovladače nainstaloval "na čisto", dokonce jsem flashnul nový BIOS na desku a nic nového. To byl zase kauf...
Tak jsem všechny ovladače nainstaloval "na čisto", dokonce jsem flashnul nový BIOS na desku a nic nového. To byl zase kauf...
E2160
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)