Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: Problem se zasifrovanou slozkou

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #5
    Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Krnov, Ostrava
    Příspěvky
    148
    Vliv
    291

    Standardní Re: Problem se zasifrovanou slozkou

    kartu zabezpeceni tam vubec nemam, delal sem to pres obecne->upresnit->zasifrovat obsah . . .

    EDIT: tak nasel jsem to, ale nemuzu se tam pridat(od te doby sem preinstaloval windowsy a mam jine uziv. jmeno)
    Naposledy upravil George; 11.10.2006 v 18:33.
    C2D E4300 @ 9x300MHz, ASRock 4CoreDual, 2x1GB RAM 3-3-3-10, Gigabyte HD3870 DDR3 775/1900 @ 860/1050

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. základní použití filtrů pro DF
    Založil Jakubisko v sekci fóra Digitální foto a video
    Odpovědí: 215
    Poslední příspěvek: 28.02.2012, 19:12
  2. FAQ + nekolik citaci z ruznych webu
    Založil Jezevec v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 11.08.2007, 17:13
  3. Problem se sestavou se MB MSI K8N NEO4-F
    Založil czbacil v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 30.07.2006, 12:10
  4. Reklamacia neuspesna! = UZ UKONCENA -ZAZRAK !
    Založil AjsTi v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 65
    Poslední příspěvek: 02.04.2006, 15:20
  5. Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 16.01.2006, 20:16

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •