kartu zabezpeceni tam vubec nemam, delal sem to pres obecne->upresnit->zasifrovat obsah . . .
EDIT: tak nasel jsem to, ale nemuzu se tam pridat(od te doby sem preinstaloval windowsy a mam jine uziv. jmeno)
kartu zabezpeceni tam vubec nemam, delal sem to pres obecne->upresnit->zasifrovat obsah . . .
EDIT: tak nasel jsem to, ale nemuzu se tam pridat(od te doby sem preinstaloval windowsy a mam jine uziv. jmeno)
Naposledy upravil George; 11.10.2006 v 18:33.
C2D E4300 @ 9x300MHz, ASRock 4CoreDual, 2x1GB RAM 3-3-3-10, Gigabyte HD3870 DDR3 775/1900 @ 860/1050
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)