další dovolená za náma...par kousku se povedlo, dám sem jen hrubej ořez co se podařilo zachytit. Snad mě moje polovačka nebude mít za zlé že jsem ji sem umístil...
Víceméně jen trefně osvětlený vlnolam
a to samé jen s tou mou drahou
....
další dovolená za náma...par kousku se povedlo, dám sem jen hrubej ořez co se podařilo zachytit. Snad mě moje polovačka nebude mít za zlé že jsem ji sem umístil...
Víceméně jen trefně osvětlený vlnolam
a to samé jen s tou mou drahou
....
Basic PC: AMD Athlon64 X2 3600+ @ 4600+ | GIGABYTE GA-M55PLUS-S3G | 2*1GB DDR2 667 Adata | Leadtek 7600GT 256MB | 2* Seagate 7200.7+ 120GB SATA | 20" Samsung 205BW | DVDRW NEC ND-4551A | Chello 5000/512
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)