Citace Původně odeslal Maxik
Ja sem si za posledni dva dny nevsim ze by mi to blikalo. Bud jsem slepej nebo jsme mel stesti ze se mi to pripojovalo kdyz to slapalo
Už m i to nejde asi dva dny, reinstalace nepomohla....