To jsou jen presety. kdyz to ma dle svojeho nastaveni tak to ma oznaceno jako Expert (teda aspon na rda+ to tak je)Původně odeslal Chocen
To jsou jen presety. kdyz to ma dle svojeho nastaveni tak to ma oznaceno jako Expert (teda aspon na rda+ to tak je)Původně odeslal Chocen
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)