No sak prave. Tys to asi moc nepochopil. Ma tak spatnou kvalitu (asi malo citlivy na slaby signal) ze se na nej stejne moc nedivam. Tak dnes jsem ho vyndal z pc a prodam ho. Koupim si radsi TVPůvodně odeslal tiktak
![]()
Oki ?
No sak prave. Tys to asi moc nepochopil. Ma tak spatnou kvalitu (asi malo citlivy na slaby signal) ze se na nej stejne moc nedivam. Tak dnes jsem ho vyndal z pc a prodam ho. Koupim si radsi TVPůvodně odeslal tiktak
![]()
Oki ?
Secondary rig: mATX ASUS A8NE-FM • A64 • 1GB DDR500 • X800 (390/700 @ 446/892) • 400GB SATA • Zalman VF700 + AC Freezer + AC Fan + Chill 500W
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)