presne tak, s horni linii strechy a horni fotku bude krase pravidelne ramovat strecha se stresnimi okny, dole tulipany, vynikajici, v A1 bych si ji dokazal predstavit na zdi... jen to dotahnout
presne tak, s horni linii strechy a horni fotku bude krase pravidelne ramovat strecha se stresnimi okny, dole tulipany, vynikajici, v A1 bych si ji dokazal predstavit na zdi... jen to dotahnout
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)