pekne, pekne.. z te jeskyne - barvicky libi, taky tohle docela muzu. A ten most, ten je se mi libi takhle mnohem vic, to se musi rict! Tedy dobre upravy.
pekne, pekne.. z te jeskyne - barvicky libi, taky tohle docela muzu. A ten most, ten je se mi libi takhle mnohem vic, to se musi rict! Tedy dobre upravy.
Můj projekt: Čerstvě pražená káva arabica www.gourmetkava.cz :-)
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)