to jo... a v relaxačním duchu přikládám fotku z dnešního odpoledne. Vyfoceno při zkoušení nového bubačko-kostýmkuPůvodně odeslal Darth Maul
Více méně spontální, bez uprav...
to jo... a v relaxačním duchu přikládám fotku z dnešního odpoledne. Vyfoceno při zkoušení nového bubačko-kostýmkuPůvodně odeslal Darth Maul
Více méně spontální, bez uprav...
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)