Zdravim,
chcel som sa spytat, ci ma niekto skusenosti so zapojenim 2och monitorov na jednu graficku kartu (jeden na vga, druh na dvi cez redukciu).
Skusal som to totiz u kamosa (jeden monitor bol 17 a druhy 19") toto zapojenie. Na vyber bolo (6600gt) single, klonovanie, alebo roztiahnutie horizontalne/vertikalne. Jedine logice vyzeralo horizontalne roztiahnutie. Problem je ze v tomto pripade sa to absolutne spravalo ako jeden velmi sirokouhly monitor. To znamena, ze ak som maximalizoval okno, tak sa roztiahlo na oba monitory, alebo napriklad akykolvek dialog hadzalo presne do stredu, cize polovica na jednom monitore a druha na druhom. Takto sa mi to zda velmi neprakticke.

Nie je moznost to nastavit tak nejako, ze jeden monitor je "hlavny", to znamena ze tam skacu dialogy do stredu, ak maximalizujem okno tak sa to maximalizuje na primarnom a pripadne by som mohol prehodit nejake okno na druhy monitor a maximalizovat to tam.

Ide mi hlavne o 3dsmax.... tam je uplne neprakticke po kazdom starte (v pripade toho horizontalneho spanu) rozmiestnovat manualne okna na druhy monitor a nechat bezet maxa nie maximalizovaneho, iba v okne a to mat natiahnute na celu obrazovku na prvom monitore.

Uff, dost dlhe a asi neprehladne, ale nevedel som ako to popisat.

Dik za pripadny help.