mam ABIT AX8 -puvodne verze biosu 1.0, na nem ide raid (2x 120GB Maxtory ve stripe) - vsiml sem si ze pri prenosu dat z tohoto raidu na jiny disk (SATA seagate 200GB) dochazi k chybam - obcas se ve vetsim souboru nahodne zmenily 4bajty, vetsinou k tomu doslo az za nekolik minut po spusteni win,
ale kontroly crc primo na raid disku vzdycky ok, k chybam doslo az pri prenosu treba na jiny oddil na raidu nebo na jiny disk.........
na strankach abitu jsem nasel bios 1.1 (a taky 1.3)

Add AMD Rev. E CPU support.
Update VIA SATA RAID BIOS to V1.20 <- - - -
USB mouse now works under DOS.
BIOS compiled date: 04/20/2005

sata a ide raid jsou na chipu via 6421, takze za pokus to stalo........

bohuzel po upgrade biosu mi zmizely oddily, raid radic disky najde, dokonce i napise ze jsou ve stripe 32kb rezimu, ale neda se na nich dostat ani pres PQ magic (ten vytuhne) ani pres nic jinyho.................

PRIORITA c.1 dostat data zpatky
- prvni snaha asi bude vratit bios - otazka zni, jestli to pomuze..........
nechce se mi jenom tak zbytecne prehazovat biosy jak na kolotoci a cekat kdy se na diskete objevi vadnej sektor
- druha snaha - cele raid pole odnesu ke kamaradovi co ma stejnou desku a uvidime jestli to pomuze - pokud novej raid bios nezmrvil oddily a strukturu dat

spis by me asi zajimalo jestli se nekomu stalo neco podobneho, a jeste vic jestli se mu podarilo dostat z tech disku data zpatky

moc diky za !JAKEKOLIV! rady a nazory.....

P.S. jinak mam v pr**** asi 180GB dat