Jestli mas ty bloky jenom zacernaly tak bych to nijak extra neresil. Vetsi botdel sem vzdycky cistil tak ze sem blok pripojil na vodovod a protahl vodou. Trysky od cascady to protahlo vzdycky. Brutalni nanosy (vodni sutr apod) zlikviduje Cilit Bang. Trosku toho nalijes do bloku a po chvili pusobeni vyplachnes. Ty Aqaucool bloky maj obyc hada tak by to nemel byt problem. Mozna bych se pozastavil nad tim WBGK od Innovateku, jelikoz jaky ma streva fakt netusim. A med to imo taky neni.

BTW ten Bang je docela sila, tak bych bloky spis i rozdelal jestli ho budes pouzivat (kvuli tomu plexi vicku)