jasny Silentium je jina konstrukcePůvodně odeslal GABO
ja mam klasickou konstrukci standartniho kejsu
Takhle to asi logicky nejpravdepodobnejsi dam aby vetracek Freezeru foukal smerem nahoru tak nejak do zdroje se 120mm vetrakemPůvodně odeslal GABO
I kdyz jsem si prave rikal zda neni lepsi ofukovat VGA a mirne i prave chipsetkdyz to bude tahat vzduch dolu...
Tak tohle jsme vuuubec nevedel! ona ta spona jde otocit o 90stupnu o kdyz sou tam ty heatpipe trubky? Tak toho jsem si na zadne fotce nevsiml.To sem jelen s tohoPůvodně odeslal GABO
![]()





Odpověď s citací