Citace Původně odeslal HAVTOM
No jasne, bral jsem to obecne jako ze nebezpeci ciha az za prvnim routerem , jinak by jsme museli zacit od toho, jakou ma k privatni IP masku a nastaveni routeru ISP ....
no... Mám na domácím routeru rozjetého Apache a občas se nestačím divit, kolik bordelu jde ze sítě ISP nebo přímo ze stejného segmentu. Máš-li důvěryhodné osazenstvo domácnosti a zabezpečené OS, tak nebezpečí začíná na tvé venkovní síťovce, jinak začíná už u klávesnice.