Taky bych nejake bral, nejlip udelane tady, nebot 4 eura je celkem dost. Takze jestli se bude opet neco vyrabet, tak mam zajem.
Taky bych nejake bral, nejlip udelane tady, nebot 4 eura je celkem dost. Takze jestli se bude opet neco vyrabet, tak mam zajem.
One more turn, one more turn, one more turn .....
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)