Citace Původně odeslal Sadam.
Kaltas: Jak si spokojeny s tim 75-300 Rozhoduju se totiz jaky tele po vanocich poridim. Bohuzel na to nemam tolik penez, takze v uvahu pripadaji:

1) minolta 75-300 3,5-5,6 zde
2) bazarova minolta 100-300/4,5-5,6 APO za 5900,-
3) sigma AF 70-300/4,0-5,6 DG MACRO zde pripadne APO tady

pripadne i nejaka Tokina/Tamron - fakt nevim. Co na to rikate?
Ja osobne bych sel do ty Sigmy, obecne mam Sigmy rad, takze mozna ji preferuju trochu zbytecne. Jinak review ma treba tady http://www.photozone.de/8Reviews/len..._456/index.htm