Ja osobne bych sel do ty Sigmy, obecne mam Sigmy rad, takze mozna ji preferuju trochu zbytecne. Jinak review ma treba tady http://www.photozone.de/8Reviews/len..._456/index.htmPůvodně odeslal Sadam.
Ja osobne bych sel do ty Sigmy, obecne mam Sigmy rad, takze mozna ji preferuju trochu zbytecne. Jinak review ma treba tady http://www.photozone.de/8Reviews/len..._456/index.htmPůvodně odeslal Sadam.
PC uz lehce postarsi...
Sony A200 + Sony 18-200
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)