Zdravim potreboval bych poradit...Mam setavu:AMD Sempron 64 2800+, DFI LanParty UT nF3 250Gb, 512 RAM Transcend, Leadtek 6600GT AGP,Hitachi 7K250 160GB SATA,Hitachi 7K250 120GB ATA, Lite-On 1673S,Teac DW-548G, Chill Inovation CP-400P2 a problem je, ze při zapnuti pocitace a bootovani WinXP po probehnuti loga WinXP nastane bluescreen a vypise to nejakou adresu…Vetsinou pomuze restart a musim jit do biosu a pak uz systém nabehne…System je na sata disku a to na sate3 k vuli taktovani (ale momentalne jedu na default), ovladace nForce 5.10 vcetne nVidia IDE driveru. Muze to byt tim, ze jsem pri instalaci systemu nepouzil zadne Sata ovladace z diskety? Protoze na ni je napsano nVidia Raid driver a ja raid nepotřebuju… Pri instalaci to po me nic nechtelo, bios nasel disk v pohode…Při instalaci jsem mel jenom zapojeny sata disk, další Pata disk jsem zapojil az pak na primary slave….No a druhy den po instalaci to zaclo delat problemy, ze windows nechtěly najet, jakoby nebylo jasne z ceho se ma bootovat...Tak jsem ještě nastavil hdd boot priority na ten sata disk….Jenze ted to zaclo delat ten bluscreen…Myslite ze je chyba v ovladacich nebo to bude problem jinde?
Diky moc za připomínky a rady