uz jsme jednou cosik cetl, ale nevzpominam si jestli to ma , nebo nema nejaky vliv... u me se jedna konkretne o thermalright Xp90cu jde o to ze pri umisteneni na DFi Lp NF4-Sli DR mi prekryva "spodni) dva ram sloty ...to by aztak nevadilo, protoze je dosti vysoky, takze sloty osadit pametovymi moduly jde, ale moje Mushkiny jaksik dosti topi, hynixy hned vedle taky nejsou zrovan studene a tak se tam vytvari takovy prostor s vysokou teplotou, ktera me znepokojuje... vyresilo by to otoceni chladice na prockau, tim by ale heatpipes chladice smerovali smerem dolu a nejsme si jeisty jestli by to chlazeni prospivalo... chtel jsme to tak udelat uz doavno, jenze se chladic temer dotykal 6800U a to jsem nechtel- nedavno me ale napadlo ji nacpad do druheho PCi-e slotu, tak abych uvolnil chlazeni cipsetu cimz mi taky zbylo misto na otoceni thermarightu jenze samotny proces otoceni chladice neni zrovna jednoducha a porpavde se mi do toho ani moc nechce pri predstave, ze heatpipes nebuodu fungovan jak maji a celou proceduru vymeny budu muset podtoupit jeste jednou