Subjektom narazam na jeden nepekny jav ktory je mozne vidiet napr. tuto: http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t=86511 . Uzivatel l0phreak sa spraval ako chrapun to uznavam. Moderator danej sekcie mISHA ho napomenul a varoval ze ak sa nezacne spravat ako sa patri bude potrestany. Normalny clovek by danu temu pokladal za uzatvorenou ale "nadclovek" administrator GABO sa k danej teme este musel vyjadrit a ukazat vsetkym aky on je king. Od administratora ocakavam ze dokaze riadit veci a rozhodovat o problemoch s chladnou hlavou, bez emocii, bez komplexov. Staci si precitat GABOv prispevok a minimalne o emociach sa da pochybovat. Kazdy ma pravo by nastvany. Ked som ale nastvany nevybijam si zlost na ludoch ale na mechu. mISHA je moderator danej sekcie a myslim ze si svoju "pracu" plni dobre. Alebo snad jeho rozhodnutia niesu dost dobre, lebo to tak vyzera ked ich treba "napravovat", alebo je tu ista osoba ktora ma pocit ze mu forum patri a moze si robit co chce? Este jedna vec GABO pouzil si frazu citujem: "Nas tu vobec...". Mozes mi vysvetlit ake nas? Zatial som clenom fora a aj keby sa moj a tvoj nazor na uzivatela l0phreak zhodovali, nepamatam si ze by som ti dal pravo hovorit v mojom mene takze nabuduce si taketo recicky odpusti.