Hoj,

chtel bych se zeptat lidi hlavne Tech co delaji v nejakej velkoobchode s IT zda mam sanci uspet s reklamaci u tohoto...
nejprve kuknete na obrazek zde

ta nozicka se ulovila zjevne tim ze casto byl prepojovan z suplku a proto se ptam zda je nejaka sance ze bych mohl uspet na reklamaci nebo ze se podivaji a uvidi ulomenej rozek plastu a reknou si hmm tak to neuzname protoze s tim neumite zachazet...ten disk je asi rok starej a zaruka je u firmy Extrapoint... u nich vim ze je nutno pri predlozeni reklamace disku mit vyjety i vysledek z diagnostickeho pogramu od seagate... je to Barracuda 7200.7 120GB model: ST3120022A

zajimalo by me jak by se na to tvarili lide kteri delaji(ci delali) lide tu z OC na reklamacich...

pravda vada byla zpusobena uzivatelem ale jak sem mohl tusit ze ten disk zkolabuje prave takto...

jinak vada se projevuje v tom ze disk jede ale pouze v PIO mode...UDMA tam clovek dostane nekdy na Nforce desce teda je to docela orisek ale projevuje se to v tom ze disk se proste ve windows po nejake dobe ztrati... proste rekneme vypadne...

trosku sem se rozepsal ale verim ze mi na to nekdo date nejakou odpoved ..diky Vsem za snahu a informace