Rozdíl tam je, hlavně právě v analogové části, jinak je to jen obchodní bublina.
Jinak 2Chlupatej_zub: Četl sis pravidla o pojmenovávání příspěvků, že jo? Myslím že ten název vůbec neodpovídá pravidlu !!!!!![]()
Rozdíl tam je, hlavně právě v analogové části, jinak je to jen obchodní bublina.
Jinak 2Chlupatej_zub: Četl sis pravidla o pojmenovávání příspěvků, že jo? Myslím že ten název vůbec neodpovídá pravidlu !!!!!![]()
BA95 positive
Jen mrtví poznají konec války. Platón
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)