Muj postup: Netscape 3, Netscape 4, IE4, IE5+Mozilla +/- 1.0, IE6, (uz pred 4 roky) Opera 5, Opera 6, Opera 7, Opera 8Původně odeslal XPM
LOL, Opera is the BEST !!!!
Muj postup: Netscape 3, Netscape 4, IE4, IE5+Mozilla +/- 1.0, IE6, (uz pred 4 roky) Opera 5, Opera 6, Opera 7, Opera 8Původně odeslal XPM
LOL, Opera is the BEST !!!!
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)