Citace Původně odeslal Anduril
A jaký máš chladič na cpu?
Imho je to tím..prostě S2kctl ti to částečně chladí, jenže když ho vypneš a nebo zastrčíš flashku, tak není (plně)funkční...

An ASUSke je Thermaltake s medeným jadrom a na DFI je Boxov7 AMD chladič. A ešte som zabudol. Na doske DFI bol predtým nahodený Win2000, kde to celý čas šlapalo bezproblémovo. Až po nahodení WinXP začala teplota štrjkovať a dvíhať sa po pripojení USB disku.