nedalo mi to a musel jsem jeste zareagovat

2Banshee2: pamatujes stare YaBB forum? ja bych rekl, ze ne. pravidla tam byla minimalni. a proc? protoze tam byli lide, kteri tam chteli byt a nebyli tam idio.ti, kvuli kterym se pravidla pritvrzuji ( a hleda se vyvazeny kompromis ).

2Exp: no zrovna ty mas co rikat. i kdyz je fakt, ze jsem souhlasil se zrusenim toho slepejse. ale plati tu pravidlo potrefene husy...

2Mikus: ano, jde to i jinak. trebas na mem oblibenem foru na grafika.cz. ale pokud bys tam chodil, zjistil bys, ze funkce vyhledavat je tam temer zbytecna. toho balastu tam...

pokud chces opravdu byt s Bohem, tak si zazadej o zabanovani uctu, aby te to zpet nelakalo. a samozrejme pocitam s tim, ze tu nebudes jako nekteri velkoustaci opet akorat ze pod jinym nickem...

vsem bych vam pral alespon na 2 mesice dostat funkci moderatora trebas prave bazaru. to bychom pak videli tu vasi asertivitu a z prominutim plnou hubu kecu na tema jak se to da delat jinak.

EDIT:

2THX: ano. je tu par pravidel pro zprehledneni. a jsou tu lide, jejich ego je tak velke, ze proste nejsou schopni akceptovat tyto banalni pravidla. ohledne arogantnosti viz odstavec vyse...