OC kedysi bez modov ako je c.3 bolo 999999X lepsie To dnes povie dost ludi. Dnes je ochota poradit odost mensia.
Dnes ked nejdes s prudom, si tzv. proti, tj -Slepos a podobne. Zhruba 90% zlepsovakov je odfajane - Netreba ..neni, nebude, onicom ...atd

Jedine 2veci co to tu momentalne tahaju su - Bazar a historia (poriesene veci)

2ha stranka mince....
Tu kedysi neboli taky jedinci ako dnes ...., bola urcita moralka ktotej dodrziavanie bolo samozrejmostou. Nechodili sem 100% lamy ...ale uz trochu zbehli ludia...atd

K veci - Tieto skupiny sa my zdaju prebytocne. Nic osozne pre uzivatelo z
tu z toho nebude. To sa potom nemuseli rusit ani hviezdicky a podobne. (viem ake vyhody tie skupiny prinasaju ) ...len tu neverim v prakticke vyuzitie.

Som sa trochu vyjadril .... to je ako uzivatela tohto fora moje pravo. (vlastna mienka)

(pri priezitosti sa chcem este daco spytat Adminov : Pri zalozeni konta na tomto novsom fore,( tj u mna v roku 2002 )su pri registracii uvedene podmienky s ktorymi musi uzivatel suhlasit a plnit ich ... To su vlastne RULEZ ... od vtedy vsak tieto pravidla boli dost zmenene nie JA som vsak suhlasil z povodnimy Ked to berieme ako napr. najomnou zmluvu ... sa riadim podmienkami uvedenymi v nej nie Ked ich druha strana zmeni ...by som ich mal potvrdit tiez nie ? inac sa tym nemusim viazat a riadit sa povodnym...
Prosim ozrejmit aj ...cez SZ)