No Ja jenom doufam, ze v budoucich ovladacich nezablokujou R9500 Pro jen s 64MB to by mne hooodne nasraloDoufam ze ne
No Ja jenom doufam, ze v budoucich ovladacich nezablokujou R9500 Pro jen s 64MB to by mne hooodne nasraloDoufam ze ne
AthlonXP 1800@2000+, Club3D R9500@R9500Pro, Gigabyte GA-7VXR, 512MB DDR, 2x80GB Samsung . DVD LITE-ON 16x. CD-RW LITE-ON 40x12x48x@48x12x48. NEC Multisync FE 750+
Toto téma si právě prohlíží 7 uživatelů. (0 registrovaných a 7 anonymních)