Jen takový detail (možná to někde výš je, ale prolezl jsem to jen zběžně a nenašel jsem to): jakou šířku flexa máte na napájecích kabelech od zdroje a jakou na ATXku A jak moc se to flexo dá roztáhnout Chci si ho taky koupit, tak abych si nekoupil špatnou velikost...