Je to složitej problém a řekl bych, že odporuje logice jednoduše je to tak, že když zapojím tento bezdrátový optický desktop tak mi myš i klávesnice bere jakoby jen občas, myš se trhá a na klávesnici je problém napsat písmeno...dělá to i v Biosu, i v System Commanderu, i v 98 i v XP, prostě všude (i DOS z diskety). Ovšem jakmile za běhu vytáhnu KB z PS/2 a zase to zapojím, vše za běhu, tak to najednou funguje. Po restartu zase nic. Když vypojím a zapojím myš tak to na to nemá vliv. Když zapojím klávesnici do USB(redukce byla u toho) a myš nechám PS/2(jinak to nende) tak nefunguje ani jedno. Baterie jsem měnil, těma to není. Zkoušel jsem i reconnect a taky nevyřešilo. U starších desek jsem viděl něco jako KBC input clock - není to ono? ale v biosu téhle desky jsem to nenašel. Bios mám 2.1 - nejnovější...ještě něco, když desktop zapojím k 845E desce tak pohodička všechno jede. Když zapojím drátovou starou KB a optiku myšku obě PS/2 tak taky pohodička. Nechápu. a teď babo raď. Nebo i vy tady, kdyby baba zrovna neměla čas