Citace Původně odeslal Voky
vodu menit max jednou za rok pokud budes mit uzavreny okruh !!
jinak to chladi hodne dobre ale chce to lepsi vymenik !!
jinak za tu cenu mas chlazeni ktery uchladi vsechno krom hodne modnutych sestav (napr.p4-2400@4200mhz pri 2,2 V nebo amd xp 1600+@3200+ pri 2,4 V)
No přemýšlel jsem o tom Aquacoolu.Akorát nevim jestli to má cenu přecházet z V7+ na vodu?
Samozřejmě do budoucna chci měnit procik atd....
Takže investice do budoucna?