Zdravim, nie som overclocker ani notoricky ladic vykonu, ale nedalo by mi keby som to trochu nepotrapil. Moja zostava:
P4 2,4@2,53, MB Asus P4-PE FSB 133@143, RAM Apacer 512 MB DDR 333@357 MHz 2,5 CL.... P4 je BOX, ziadne ine chladenie som nikde v PC nepridaval. frekvenica FSB je presne, ostatne nepamatam a nechce sa mi pocitat ale mozno je to dobre...
Stalo sa mi TOTO: PC si funguje bez problemov peknych par mesiacov a zrazu bum restart(o.i. W2K mi nespadlo ani nepamatam ale aspon rok to je urcite a to som skusal vselico). Skontroloval som teplotu CPU cca 53 stupnov, doska neviem ale bola myslim v norme. Skusil som znizit FSB na 141, ulozil nastavenie v biose a cakal....NIC. PC nenabehol a co je zvlastne: Monitor(grafika) nereaguje, PC len rozbehne vetraky, prebehne si IDE radice, pauza, znova prebehne IDE radice(teda to co je na nich a koniec. Ziadne pipanie, hlasky nic. Podla zvuku pri starte usudzujem ze sa nedostal ani k pocitaniu ramky, ale neviem naisto. Skusil som poodpajat IDE zariadenia ale potom uz nerobi vobec nic .
Zufalo prosim o pomoc, som student a zarobit dnes na novu dosku.... este na Slovensku...