.....to jo.....ale je to .... p.... o m a l .....ý ............. ale ještě se to dá....... v práci jedu na 166+16MBram+s3trio1MB(grafika) ........... to je teprv hukot.......
![]()
.....to jo.....ale je to .... p.... o m a l .....ý ............. ale ještě se to dá....... v práci jedu na 166+16MBram+s3trio1MB(grafika) ........... to je teprv hukot.......
![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)