Tak uz me nebavilo cist ty neustale opakované fraze, ve stylu ten rikal, ze mu jiny rekl, ze slysel ze MSI je hrozna znacka a ze jedine EPOX. Chtel jsem znat realitu jak je to s reklamacemi techto dvou znacek v provedeni KT600. Volal jsem tedy do nekolika obchodu, kde obe znacky nabizeji, ptal jsem se reklamacnich techniku, na pocet reklamovanych a prodejcu na pocet prodanych kusu kt600vek od obou znacek.

Vysledek - EPOXU se o prodalo o neco vice - valna vetsina ctenaru tohoto fora
pocet reklamovanych kusu
MSI 0 nebo 1 jak kde, ale vetsinou 0
EPOX 4-10 jak kde

Nerikam ze MSI je lepsi, mozna EPOX ma lepsi minulost, ale me ted zajima, jak je to s novymi deskami VIA kT600, stare typy si kupovat nepujdu. Co mi z toho vyplyva je to, ze co typ desky, to jina kvalita, jinak poruchovost atd. Jak jsem z meho maleho pruzkumu zjistil, u novych typu desek techto dvou znacek, se zda, ze MSI je mene poruchova. Uvidime. Doporucuju kazdemu, aby pred koupi udelal to same co ja. Tady na foru se ohledne poruchovosti asi moc clovek nedozvi, pac 90 procent info. jsou jen predavane informace a proto zalezi na sile volani nespokojeneho majitele, jak hodne se tu znacka ujme ci naopak.

Jeste jednou - mluvim o KT600kach deskach, ne o znackach MSI vs EPOX !!!!!!

Ve ctvrtek si jdu pro MSI tak uvidime. Doufam, ze nebudu ten jeden, co pujde desku reklamovat ))))))

Cusky