Nazdar, na jednom stroji (hp notebook) po zruseni hesla v biose pc nejak vytuhlo a teraz pri starte pyta heslo. To stare nefunguje a bez hesla to tiez nejde.
Neviete ako to resetnut? Je to hp omnibook 4150.
Nazdar, na jednom stroji (hp notebook) po zruseni hesla v biose pc nejak vytuhlo a teraz pri starte pyta heslo. To stare nefunguje a bez hesla to tiez nejde.
Neviete ako to resetnut? Je to hp omnibook 4150.
Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)