Neni to nesmysl, kdyz jsem pretaktoval R9800 nonPro na frekvenci Pro (380/340) vykazoval pravidelne vyssi vysledky, takze i kdyz ma treba jen 3.3ns pameti a nejdou tak vysoko taktnout, tak bezi s agresivnejsim casovanim (dukaz viz link, co tu uz v threadu je).
Původně odeslal WeSTLeR





Odpověď s citací