Ale noPůvodně odeslal sot
niema aktivne repraky ( nemaju v sebe zosilovac ), takze to az tak tomu monitoru nevadi ( ak mu to vadi aspon trosku ... ).
Podla mna okoli jednoznacne cierne a "stred" strieborny.
Ale noPůvodně odeslal sot
niema aktivne repraky ( nemaju v sebe zosilovac ), takze to az tak tomu monitoru nevadi ( ak mu to vadi aspon trosku ... ).
Podla mna okoli jednoznacne cierne a "stred" strieborny.
A64,MSIk8NeoFSR,2x256MbPQI... (well, this suck's)
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)