Zdravim, snad se autor z fóra na pctuningu nebude zlobit, ale komplet jsem to od něj skopíroval. Díky Peters

V několika dotazech tady lamentujete nad tím, že vám nechodí výše zmíněná kombinace. Na K7 Jo seite najdou všichni uživatelé desek K7S6A návod jak na nich zprovoznit Athlon T Bredy. Tento problém řeší pouze majitelé desek v starší revizi 1.0, protože novější verze 1.0a tímto neduhem netrpí. Uvedený postup získal jeden z návštěvníků německého fóra po intenzivním obtěžování zástupců tech. podpory ECS, samozřejmě neoficielně, ale funguje spolehlivě. Tato chyba v konstrukci je pro ECS docela ostuda, protože starší deska K7S5A nemá s Tbredy žádný problém. Na desce je nutné odpájet (nebo opatrně odškrábnout ostrým hodinářským šroubovákem) 1 rezistor - viz obrázek, řiďte se podle čísel ostatních součástek - je to vpravo nahoře nad soketem. Já jsem ho odpájel a vše bylo OK., předtím jsem ale už jeden procesor vyreklamoval - chudák prodejce (mimochodem jak jsou rozlišeny v kódovém označení Athlony XP a MP??). Dále je nutné flashnout bios na verzi 1.0f !!! Pak už deska poběží - pozor u těchto starších verzí se stejně nedostanete na 166 MHz, maximálně na 150 - chlazení čipsetu je totiž nedostatečné.

http://www.k7jo.de/tools/t-bred_mod_..._mod_k7s6a.zip