Neblbni, zarovka z auta ti veme tolik co celej procesor. To je kravina. Bud diody nebo vybojku.
Neblbni, zarovka z auta ti veme tolik co celej procesor. To je kravina. Bud diody nebo vybojku.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)