Citace Původně odeslal Vorw
Citace Původně odeslal Westler
Citace Původně odeslal Vorw
No jiny jsem neskousel, ale na default cpu fsb jedou v pohode na 200mhz cl2 pri 2,85V..takze myslim ze pametma to nebuude na tech 260 fsb jedu tusim na 380 pameti, takze to je min nez pred taktovanim..
a na tech 380 jsi prisel jak ?
No na to sem prisel tak, ze tam muzu vybrat 266, 320, 400 a kdyz dam 400, tak si to na fsb 260 ani neskrtne, coz znamena ze to k tem 400 asi ete pricetlo tech 60(120ddr). No a kdyz dam 320, tak to de a ma to propustnost vo neco vetsi nez normal 333ddr..takze si myslim ze zrovna tadle deska to ma udelany tak, ze vyslednej takt pameti je nastavena frekvence pameti+rozdil zvyseni a default fsb
Ja to pocitam takhle:

400 = 1:1
333 = 5:4
266 = 6:4

tudiz FSB treba vezmeme 260 MHz a delic pro 333. Tak 260 / 5 * 4 = 208 * 2 (DDR) = 416 MHz pro pameti.