Citace Původně odeslal jagoro
Stůjte při mně všichni svatí, teprve dneska jsem objevil tento thread, ale v pondělí jsem tam koupil MB Epox 8RDA3+!
No co dodat dalsi clovek jo a kdes to koupil ja pujdu dnes se zeptat na svuj disk Maule co ta tvoje deska jinak kveten mel 31. dni ze jo pokud dobre pocitam tak uz bych mel mit 30 v reklamaci a pocitam teda blbe sem si to musel namalovat kdyz teda podle toho co ti poslali budu pocitat od 6. kvetna vcetne tak mi s dneskem vychazi 31 dni takze kdyz tam pujdu mam narok na NOVEJ OR MANY je to tak?? dneska?? takze pujdu odpoledne zaprudit nechce jit jeste nekdo To zas bude zkazenej celej zbytek dne