Předem bych ctěl poznamenat, že jsem nikde v biosu tohoto MB nenašel položku kde by se dal USB 2.0 enablovat nebo disablovat.Mam 2 USB(1.1) zařízení - myš,volant - obě chodí ve všech portech správně.Někde v jiných příspěvcích jsem se dočetl, že by snad při instalaci USB 2.0 nemělo být fyzicky v portech žádné zařízení zapojené - je to pravda ?

Na dodaném CD k MB jsou v adr. INTEL_USB2.0 pouze 2 soubory : readme.txt(nic konkretniho) a usb2.inf - to podle mě neni ovladač.Jinak na CD nic jiného není.Na stránkách INTELu jsem se dočetl, že drivers provided in SP 1 - ten vzhledem k absenci připojení pc k internetu NEMÁM možnost stáhnout.Na jejich stránkách se dá obecně k MB Intel stáhnou jakýsi USB20.EXE(asi 1.1MB) - dal by se případně použít i k MB Soltek ?Pomohlo by to k instalaci.PC po restartu chce stále instalovat Intel(R)USBEnhancedHostController(ICH4) a ve správci zařízení je " ! " u položky "Řadič USB(universal serial bus)" ve skupině "Řadiče sběrnice usb" - systém sám žádný ovladač nenajde a když mu zadám cestu k usb2.inf z ins. CD, tak také nic nevidí.Jestli jsem dobře zjistil, tak by se snad meli instalovat soubory jako usbhub.sys,usbport.sys,usbehci.sys a možná i jiné - to fakt netuším.Dají se někde samostatně tyto potřebné soubory stahnout ?
Jo a jak případně zjistím, že se jedná o USB2.0(správná funkčnost) když žádné takové zařízení nemám možnost odzkoušet.

Dik moc za všechny rady

Sestava :
MB Soltek SL85DR3(Intel845PE)
CPU P4 2.4(533)
SAMSUNG 512MB(PC333)