Společnost Xabre, dceřiná společnost SiS, oznámila, že kupuje část americké Trident Microsystems, vyrábějící grafické čipy![]()
http://www.xbitlabs.com/news/video/d...612094043.html
Společnost Xabre, dceřiná společnost SiS, oznámila, že kupuje část americké Trident Microsystems, vyrábějící grafické čipy![]()
http://www.xbitlabs.com/news/video/d...612094043.html
už jsem četl
jsem zvědav,co se z toho vyklube
1.DFI LP nF4 Ultra-D,A64 3000+Venice @ 300x9,1,6VCORE,
MSI HD3870,Hitachi 160GB,Hitachi T7 250GB,WD 320GB SATA II KS,DVD-RW NEC 7220A,Big tower Cheiftec MA-01WD-D
Water cooling (Aquacool)
Trident dělal grafický chipy spíš do DVD přehrávačů a notebooků, takže si nikak přímo konkurovat nebudou. Naopak, možná techniky od SiSu naučí dělat lepší TV-Outy.
Manchester 2400MHz, NF4 Ultra, Gf 6600, 1GB RAMěti, hodně disků, videokarta, joypad, Nintendo DS + M3 Perfect MiniSD.
No, kedze boli druhy na svete, co prisli s EMBM a stvrty co prisli s hw Pixel a Vertex shadermi, neboli az taky neschopny. Manazment spolocnosti vyrazne zaostaval za technikmi ked boli manazeri konecne schopny dojednat nejaku vyrobu, uz bol ich produkt beznadejne zastaraly a vsetky naklady na vyvoj sa rozplynuli vo vetre - pre tak malu spolocnst akou bol Trident sa to rovnalo zlomenemu vazu.Původně odeslal Mican
Ale XP4 vazne nebol zly cip, keby bol uvedeny v septembri minuleho roku a s cenami ako Trident planoval, mohli prevzat cast low-cost segmentu trhu. Nedavno som mal moznost sa pohrat s notebookom Tecra M1 a celkom sa mi ten vykon aj schopnosti XP4 pozdavali.
Len tak pre zaujimavost: XP4 je jediny cip, ktory ma max. Pixel Shader 1.2. Teda, jasne, kazdy chip s vyssim PS samozrejme podporuje aj 1.2, ale Trident ma max. 1.2.
Rekapitulacia: GF3 (1.1), GF4 a Xabre (1.3), R8500/9100, R9000/9200(1.4).
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)