Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: problem s modemom microcom

  1. #1

    Standardní problem s modemom microcom

    mam dosku asus k8v se ked tam kopnem modem microcom Deskporte 56k internal pci tak mi nechce nabehnut komp zatuhne na uvodnej obrazovke ani do biosu sa nedostanem nevie niekto co to moze byt?

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele Tantalos
    Založen
    29.07.2003
    Bydliště
    Liberec
    Věk
    49
    Příspěvky
    1 170
    Vliv
    266

    Standardní Re: problem s modemom microcom

    Cokoliv. Slabý zdroj, vadný modem, vadný PCI slot apod.
    CPU: AMD Opteron DualCore, AC Freezer64 Pro, MB: DFI LP UT NF4 Ultra-D, modded bios N4D704-2BTA, RAM: 2x1GB 400DDR 2.6V, Graphic: Leadtek PX6800GS TD 256MB, PCI-E (425/1000), CASE: Chieftec 410W Silent DX-01SL-D, DVD: DVD-ROM Plextor 116A, DVD-RW LG GSA-4163B, fw:A105, HDD: 1x Seagate Barracuda 7200.7 120GB 8MB cache, 1x Seagate Barracuda 7200.8 250GB 8MB cache.
    3DM01: xxx 3DM03: xxx 3DM05: xxx 3DM06: xxx Aquamark: xxx Sandra2005: xxx SuperPI: xxx

  3. #3

    Standardní Re: problem s modemom microcom

    Citace Původně odeslal lofinko
    mam dosku asus k8v se ked tam kopnem modem microcom Deskporte 56k internal pci tak mi nechce nabehnut komp zatuhne na uvodnej obrazovke ani do biosu sa nedostanem nevie niekto co to moze byt?
    jo tento typ super modemu nefachá ani na té mojí...
    Najdu si třeba na CC pod výrobkem posty od ostatních a uvidíš jak je poruchový atd...

  4. #4
    Senior Member mince
    Založen
    05.03.2003
    Bydliště
    Piestany
    Věk
    50
    Příspěvky
    832
    Vliv
    274

    Standardní Re: problem s modemom microcom

    Citace Původně odeslal lofinko
    mam dosku asus k8v se ked tam kopnem modem microcom Deskporte 56k internal pci tak mi nechce nabehnut komp zatuhne na uvodnej obrazovke ani do biosu sa nedostanem nevie niekto co to moze byt?
    tipujem , nekompatibilita PCI zbernic , niekolko pripadov presne ako opisujes som uz zazil....MB PCI2.2 karta PCI2.1 , ani to neprdlo
    NTB - nejake Lenovo
    PC - Intel i5 netaktovany
    fotoze : Panasonic DMC-TZ20 + DMW-MCTZ20E
    technical diver , deep full nitrox 75m :)

  5. #5

    Standardní Re: problem s modemom microcom

    Citace Původně odeslal proe
    Citace Původně odeslal lofinko
    mam dosku asus k8v se ked tam kopnem modem microcom Deskporte 56k internal pci tak mi nechce nabehnut komp zatuhne na uvodnej obrazovke ani do biosu sa nedostanem nevie niekto co to moze byt?
    tipujem , nekompatibilita PCI zbernic , niekolko pripadov presne ako opisujes som uz zazil....MB PCI2.2 karta PCI2.1 , ani to neprdlo
    presne tak u kamosa ten modem facha tak on mi dal jeho a ide vsetko o.k

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •