Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: DALSI PROBLEMY S REKLAMACI

  1. #1

    Standardní DALSI PROBLEMY S REKLAMACI

    Takže jsem vybaven znalostmi dnes vyrazil zatočit s jejich jednáním!

    jen pro upřesnění, toto je výtah ( jediný reklevantní kus jejich reklamačního řádu, který se týká mého případu)
    "Po vyřízení oprávněné reklamace se záruční doba prodlužuje o dobu trvání reklamace. V případě neoprávněné reklamace se záruční doba neprodlužuje. Byla-li reklamace zboží v zákonné záruční lhůtě vyřízena výměnou zboží za nové, začne záruční doba běžet znovu od data vyřízení reklamace. Pokud byla reklamace vyřízena výměnou, je další případná reklamace považována za první reklamaci zboží. "

    Tak říkám, z čeho vycházeli, když mi tvrdili, že na rok starý disk mám záruku jako na původní disk!

    Borec řekl, že to vše plyne z první věty a dál se semnou nechtel bavit,pořád opakoval že ta první věta říká vše, ikdyž sem mu nevěřil, co sem mohl dělat. kde se mám dovolat spravedlnosti? Nebo ta věta skutečně říká že pokud mi po propadnutí zákoné záruční doby, ale v době trvání prodloužené záruční doby bude v rámci reklamace provedena výměna zboží za nové se záruční lhůta vztahuje k původnímu zboží?

    Díky za odpověd!

  2. #2

    Standardní

    Tohle píšou na začátku reklamačního řádu !

    V rámci zákonné záruční lhůty se reklamace řídí Občanským zákoníkem č.40/1964 Sb. §619-627 s přihlédnutím k tomuto reklamačnímu řádu. U prodloužené lhůty se reklamace řídí výhradně tímto řádem

  3. #3

    Standardní odkaz na celý reklamační řád

    http://www.alzasoft.cz/InfoPage.asp?TP=MN&ID=17

    ale jak říkám, nikde jsem nenašel nic co by se týkalo mého případu, když jsem tam ale byl aby svůj omyl napravili, tak jsem byl ujištěn, že vše vychází z té věty, kterou jsem proklamoval výše!

  4. #4

    Standardní

    Sedni na metro, sjed si do Stepansky na obchodni inspekci, sedi tam dole v kanclu pravnik, rekni mu co a jak, on ti poradi, pripadne to s tebou sepise a do mesice jim tam pridou natrhnout pr.del
    DELL XPS 1330

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal Guru
    Tohle píšou na začátku reklamačního řádu !

    V rámci zákonné záruční lhůty se reklamace řídí Občanským zákoníkem č.40/1964 Sb. §619-627 s přihlédnutím k tomuto reklamačnímu řádu. U prodloužené lhůty se reklamace řídí výhradně tímto řádem
    veskutečnosti to bude tak, že v rámci zákonné... platí záon, pokud opvšem reklmační řád nabící něco navíc nějaké bonum, tak samozřejmě toto platí protožer se tomuto bonusu zavázal prodejce... ale v žádném případě nemůže reklmační řád jakkoli zkracovat zákonná práva a to ani tak, že by jinak nabízel bvíc /nějaký poměr tady dáme víc a tady ze zákona ubereme, tak to by nešlo /

    v té extenzivní smluvní, to máš smlouvu jako každou jinou , dohodnout si můžeš cokoliv, pokud ti dají nopvý disk v extenzivní, tak je to právnický oříšek, protože toto není úplněš explicitně nidke řešeno, snad by šlo odvodit, že výměnou věci KDYKOLIV běží záruka znova, ale dovedu si představit zastávat stanovisko, že pokud vymění v extenzivní, tak zákonná už znova nepoběží. Je to takové podle mně na hraně spíše se klaním ke smluvní volnosti a tedy, že si může kupující s prodávajícím dohodnout pro extenzivní záruku COKOLIV.

    relevantní ust OZ:

    §620/5
    (5) Prohlášením v záručním listě vydaném kupujícímu může
    prodávající poskytnout záruku přesahující rozsah záruky stanovené
    v tomto zákoně; v záručním listě pak určí prodávající podmínky
    a rozsah prodloužení záruky
    .

    §627/2
    (2) Dojde-li k výměně, začne běžet záruční doba znovu od
    převzetí nové věci. Totéž platí, dojde-li k výměně součástky, na
    kterou byla poskytnuta záruka.

    Problém je tento:

    1.) Pokud prodávající eurčí podmínyk, mám za to, že v extenzivní záruce platí podmínky záonné.
    2.) Platí samozřejmě ty podmínky, které jsou platné v době uzavírání kupní smlouvy a ne třeba ty, které tam mají vyvěšeny nyní...
    3.) Podle mého názoru se §627/2 vztahuje pouze na záruku zákonnou a na extenzivní pouze tehdy, pokud nejsou dohodnuty jakéoliv bližší podmínky,a le i zde je to s otazníke. Protože pzice kupujícího by se o hodně zlepšila kdyby místo opravy třeba 3 roky staré věci, najednou mohl dostat věc novou a pak by měl další 2 roky všechny bonusy zákonné záruky a další rok smluvní... když tos rovnám s pouhou opravou věci, tak je to nesrovnatelné
    4.) podle mého názoru si může prodejce extenzivní záruce dophodnout sutečně cokoliv, třeba i úhradu oprav, nebo spolupodíl nebo třeba to, že běh záruky se přijetím do opravy nepřerušuje...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Monima ma problemy - reklamace MIRONET
    Založil Jirik v sekci fóra Zkušenosti s prodejci
    Odpovědí: 148
    Poslední příspěvek: 20.01.2005, 11:09
  2. ECS K7S6A rev 1.0 a problemy
    Založil Tom v sekci fóra SiS a ostatní čipové sady
    Odpovědí: 30
    Poslední příspěvek: 26.02.2004, 07:45
  3. MSI KT4V-L, stale problemy
    Založil POLIS v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 25.02.2004, 09:57
  4. Problemy s 9700
    Založil Jumbik v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 31
    Poslední příspěvek: 17.01.2004, 10:40
  5. Shit ASUS E616, má někdo stejné problémy??????
    Založil leonardo v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 31.03.2003, 21:04

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •