Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Jak zmenit default ukladani do My Documents - Obrazky,...

  1. #1

    Standardní Jak zmenit default ukladani do My Documents - Obrazky,...

    Bude to nekde v registrech, ale nemuzu to nikde na netu najit.
    Potrebuju to na XP a W2k. Neco jsem zkousel, tahle default ukladaci cesta se da najit na X mistech, ale ted se mi otvira D:\ porad s nahledama a velkejma ikonama
    Poradite
    PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
    Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5

  2. #2

    Standardní

    v tweakui se tyhle cesty daly nastavit, urcite tam byly i obrazky

  3. #3

    Standardní

    Jednoduchy zpusob:
    V Pruzkumnikovi najdi slozku, ktera se ti ted nabizi a myskou ji pretahni kam potrebujes a pripadne ji pak prejmenuj. Podminkou je, ze to udelas pomoci toho Pruzkumnika a widle si to budou pamatovat. Presun treba pres Total Commandera fungovat nebude.
    Po presunu je dobre bud restartnout, nebo se aspon odhlasit a prihlasit.

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal iv93611
    Jednoduchy zpusob:
    V Pruzkumnikovi najdi slozku, ktera se ti ted nabizi a myskou ji pretahni kam potrebujes a pripadne ji pak prejmenuj. Podminkou je, ze to udelas pomoci toho Pruzkumnika a widle si to budou pamatovat. Presun treba pres Total Commandera fungovat nebude.
    Po presunu je dobre bud restartnout, nebo se aspon odhlasit a prihlasit.
    thx, to je ono!
    Sice me tam ted vytvrvale cpe adresar obrazky, ale to uz mi tak nevadi.

    PLEASE LOCK
    PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
    Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •