Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Chyba 55 windows media playeru

  1. #1

    Standardní Chyba 55 windows media playeru

    Mam problemy s PC. Nemuzu pres windows media player reprodukovat stahovanou hudbu. Chce po mne " kodek identifikovanou znackou formatu 55!! ( codec identified as 55) Mam ale na PC instalovane" Codec Pack all in" a K lite- Codec full, dále BSplayer a DivX. Nevim proc mi to nehraje. Poradil byste
    mi, prosim.

    Dekuju za radyu

  2. #2
    Senior Member VIP Avatar uživatele Arteee
    Založen
    16.12.2002
    Bydliště
    Hey Prague
    Příspěvky
    1 767
    Vliv
    280

    Standardní

    Zkus nějaký program alá gspot, který zjistí v jakém formátu je mediální soubor, jaký kodek potřebuje a jestli ho máš... gspot používám na videa a vždy říká jak o video, tak audio části... tak nevím jestli otevře jenom hudební soubor.
    BA95 positive
    Jen mrtví poznají konec války. Platón

  3. #3
    Senior Member VIP Avatar uživatele Arteee
    Založen
    16.12.2002
    Bydliště
    Hey Prague
    Příspěvky
    1 767
    Vliv
    280

    Standardní

    Tak teď jsem to zkoušel gspot je jen na video, tak zkusit najít něco podbného na zvukové formáty a zjistit co to vlastně chce.

    všechny hlášky z widlí a programů jim přidružených jsou nicneříkající
    BA95 positive
    Jen mrtví poznají konec války. Platón

  4. #4

    Standardní

    Už si fakt nedělej legraci a zkus používat google! Zabere ti to míň času než založení threadu tady, nehledě na to, že kdybys se trochu snažil, tak už ti to dávno jede ...
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal jan555
    Už si fakt nedělej legraci a zkus používat google! Zabere ti to míň času než založení threadu tady, nehledě na to, že kdybys se trochu snažil, tak už ti to dávno jede ...
    Není to pro mě je to pro člověka který mě požádal o pomoc a je na to lajk!
    Tak díky za další návrhy jak to vyřešit.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •