Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Riva Tuner

  1. #1

    Standardní Riva Tuner

    Mel bych dotaz:
    Jaky je je prakticky rozdil pri taktovani v RIVA TUNERU jestli to taktuju pres low level hw overclocking nebo driver level overclocking?
    diky
    Mb MSI K7N2 Delta, CPU Athlon XP 2400+, Ram 512 Mb DDR 400 Mhz, Prolink GeForce FX 5700 128 mb, Monitor LG Flatron 17\", Gamesurround Fortissimo III, Repro NiC 2.0, WDC 40 Gb, Samsung CD-RW 32-10-40,Msi DVD-ROM sd-m1612, Microsoft IE 3.0, Kb Samsung

  2. #2
    Senior Member mince
    Založen
    13.11.2002
    Bydliště
    Ostrava
    Příspěvky
    1 739
    Vliv
    286

    Standardní

    Mělo by to být, že low level hw ti nastaví přímo na kartě to, co jí zadáš. Kdežto driver to nastaví přes ovladače, tzn. karta se přetaktuje až po najetí do winu.
    Osobně bych asi volil ty drivery, protože se ti může stát, že na low level nastavíš moc, karta se ti sekne a po restartu samo nenajede, protože to nezvládne. Pak je s tím patálie(flash BIOSu atp.)
    MB G... a to už taky není pravda ;)
    A nekřičte na mě, pokud jsem plácnul nějakou hloupost ...........

  3. #3

    Standardní

    ne tak to neni,frekvence se nastavi az po najeti win taky..jen primo pres clockgenerator a ne pres drivery-takzova takova katastrofa jakou licis nehrozi
    mno je to dobre treba proto ze mi nektere karty nesli taktit primo pres pdporu driveru ale jen rpes tohle
    a taky ze si muzes nastavit po jakych krocich to jde(ale nemusi to byt stabilni pri malych krocich)
    https://www.zvirecitricka.cz - obchod s tričky a jiným zbožím se zvířecími motivy
    https://www.litho.cz/ - kása světla a stínu, lithophane, noční světla

  4. #4

    Standardní

    no ja to moc netaktuju hodil jsem svou GF 4 MX 440 na 345/335 a kdyz jsem pameti taktoval dal uz to delalo artefakty.
    ale kdyz jsem dal jadro i na 400 mhz, nic spatneho se nestalo. je mozne ze to nic nedela, nebo to nevadi, nebo by se to projevilo az prehratim a vyhorenim grafiky?
    Mb MSI K7N2 Delta, CPU Athlon XP 2400+, Ram 512 Mb DDR 400 Mhz, Prolink GeForce FX 5700 128 mb, Monitor LG Flatron 17\", Gamesurround Fortissimo III, Repro NiC 2.0, WDC 40 Gb, Samsung CD-RW 32-10-40,Msi DVD-ROM sd-m1612, Microsoft IE 3.0, Kb Samsung

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •