Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Nefunguje spravne sit mezi 2 PC

  1. #1

    Standardní Nefunguje spravne sit mezi 2 PC

    Ahoj, mam takovej problem. Mam propojeny kabelem 2 pocitace, na jednom jsou Windows 2000, na druhem jsou Windows 98 a Windows 2000. Obe sitovky bezi na 100 Mbit. Kdyz prenasim data mezi obema pocitaci , tak je prenos v pohode pokud na tom druhem PC jsou Windows 98. Jakmile ale prenasim data a na obou PC jsou spusteny Windows 2000, tak je prenos neuveritelne pomalej, nedosahuje ani 100 kbit/s. Pekne me to stve, zkousel jsem vsechno mozny. Menil jsem ovladace, sitovky a zadna zmena. Obe sitovky jsou Realtek RTL8139. Dokaze mi nekdo poradit, jak zrychlit prenos mezi obema PC? Jak je mozny, ze v kombinaci Win2000 <-> Win98 je to v pohode a v kombinaci Win2000 <-> Win2000 je to silene pomaly Uz si nevim rady Help me, please. Moc dik.

  2. #2
    Moderátor Avatar uživatele wong
    Založen
    08.11.2002
    Bydliště
    Brno
    Věk
    41
    Příspěvky
    2 452
    Vliv
    297

    Standardní Re: Nefunguje spravne sit mezi 2 PC

    Citace Původně odeslal Raddekk
    Ahoj, mam takovej problem. Mam propojeny kabelem 2 pocitace, na jednom jsou Windows 2000, na druhem jsou Windows 98 a Windows 2000. Obe sitovky bezi na 100 Mbit. Kdyz prenasim data mezi obema pocitaci , tak je prenos v pohode pokud na tom druhem PC jsou Windows 98. Jakmile ale prenasim data a na obou PC jsou spusteny Windows 2000, tak je prenos neuveritelne pomalej, nedosahuje ani 100 kbit/s. Pekne me to stve, zkousel jsem vsechno mozny. Menil jsem ovladace, sitovky a zadna zmena. Obe sitovky jsou Realtek RTL8139. Dokaze mi nekdo poradit, jak zrychlit prenos mezi obema PC? Jak je mozny, ze v kombinaci Win2000 <-> Win98 je to v pohode a v kombinaci Win2000 <-> Win2000 je to silene pomaly Uz si nevim rady Help me, please. Moc dik.
    tak to by mne taky zajimalo. mne taky jede pomalu win <-> win. ale linux <-> win nebo linux <-> linux jede naprosto super

  3. #3
    Senior Member VIP Avatar uživatele Arteee
    Založen
    16.12.2002
    Bydliště
    Hey Prague
    Příspěvky
    1 767
    Vliv
    280

    Standardní

    Zajímavý...Mě to děla taky, jenže já vím, že u mě je problém ten, že mám doménu a mě to brzdí nejspíš server(autorizace, práva, atd. vrámci ActiveDirectory). Síťovkama to rozhodne neni, já mám OvisLink LFE 8139, to má chipset Realteku(takže stejná síťovka) a stěma se mi už jednou podařilo 9MB/s, a pak jednoho dne skočilo na 150KB/s. Problém bude někde v nastavení protokolů. Např Novel umožnuje funkce typu BurstMode(vyřadí jisté procedůry při UP/DOWNLoad)...Pořád si hraju s protokolama, takže až něco najdu, tak řeknu.

    pozn. Spíš tenhle tread hoď do "Sítě", tam se dočkáš asi vícero odpovědí
    BA95 positive
    Jen mrtví poznají konec války. Platón

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. PC nabíhá až na druhej pokus! UŽ 10 DNÍ JEDE OK!!!
    Založil Vykuk v sekci fóra AMD procesory
    Odpovědí: 134
    Poslední příspěvek: 10.06.2006, 19:39
  2. Nefunguje síť
    Založil Thoma$ v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 01.08.2005, 21:47
  3. nefunguje uspani && spotreba pc
    Založil Lolita v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 08.11.2004, 12:46
  4. Nefunguje mne sit
    Založil Tinky Winky v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 28.08.2004, 13:58
  5. Po restartu/probuzeni notebooku nefunguje sit (win2k)
    Založil CHW v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 17.01.2004, 18:04

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •